• p1f.png
  • p2f.png
  • p3f.png
  • p4f.png
  • banerek_I.png
  • banerek_II.png

+48604068053

Kombajny kosząco - zbierające

  • Prev
Katalog produktu    The Conver MC 101 is the smallest in the series of weed harvesters. The ...
Introducing the new Conver MC103 weed harvester. The Conver MC103, the successor to the MC105-6/7 ...
Katalog produktu    Ultimate weed harvester Conver weed harvesters have been developed ...
b_350_350_16777215_00_images_conver_maszyny_wodne_kombajny_mc106_weed-harvester-mc106-conver-3.jpg

Maszyny te mają długą żywotność, wymagają niewielkiej konserwacji i dlatego gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Działaj odpowiedzialnie w stosunku do maszyn wyprodukowanych w sposób zrównoważony.

Kombajny zostały opracowane specjalnie do usuwania roślin wodnych i / lub pływających śmieci z dróg wodnych i jezior. Można zbierać pływające rośliny, takie jak rzęsa i zwykły hiacynt wodny, a także rośliny ukorzenione, oraz wiele innych.

Kabina lub otwarta platforma robocza zapewniająca komfort operatorowi są standardem. Przestronne miejsce pracy z logicznie rozmieszczonymi dźwigniami sterującymi od razu wydaje się naturalne. Wygodne miejsce pracy, w którym każdy operator może pracować z dużą satysfakcją każdego dnia.

Conver oferuje trzy standardowe modele: MC105-6, MC 105-7, MC105-10. Różnice między maszynami leżą w ich głębokościach roboczych, szerokościach cięcia i pojemnościach. Wszystkie modele można modyfikować zgodnie ze swoimi specyficznymi wymaganiami i życzeniami. Kombajny Conver są również przyjazne dla środowiska pod innymi względami. Maszyny te wykorzystują agregat prądotwórczy / hydrauliczny wyposażony w technologię Load-Sensing. Lokalizacja poniżej pokładu ogranicza hałas do minimum. Chroni to również środowisko, ponieważ paliwa i smary nie mogą wyciekać z wodoszczelnego przedziału silnikowego.

Nowością Conver jest MC101 bardzo mały, kompaktowy i lekki kombajn do wykaszania roślinności i chwastów, do usuwania pływających śmieci i roślinności z mniejszych stawów i rzek

Do napędu Conver wybiera solidne i niezawodne podwójne śruby napędowe zapobiegające nawijaniu się roślinności. Gwarantuje to wystarczający napęd maszyn, nawet w bardzo gęstej roślinności i w najbardziej niesprzyjających warunkach. W tych warunkach pozostają również bardzo zwrotne.

Istnieją dwie ważne zalety do załadunku i rozładunku za pośrednictwem przenośnika przedniego ze stali nierdzewnej. Zawsze jest dobra widoczność pracy dla operatora, a rozładunek jest bardzo szybkim procesem, bez konieczności stosowania dodatkowego żurawia i bez uszkadzania taśm przenośnikowych.