• p1f.png
  • p2f.png
  • p3f.png
  • p4f.png
  • banerek_I.png
  • banerek_II.png

+48604068053

Łodzie i urządzenia odmulające

  • Prev
C485-D pushboat The Conver C485D is a very robust and stable push boat that is ideally suitable ...
The C81 is developed to work in very narrow, shallow waterways. The silt pusher is optimally suited ...
The C84 barge can be supplied in the volumes 6, 12 and 18 cubic meters and are made from 5 mm ...
The Conver C91 is a dredger for smaller waterways, canals and lakes. Thanks to the CW10 quick ...
b_350_350_16777215_00_images_conver_maszyny_wodne_odmulajace_C84_barge-c84-conver-2.jpg

Prowadzenie działalności oznacza przyszłość, dlatego wybierasz maszynę, która gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Prowadzenie działalności oznacza także znalezienie właściwej równowagi między kosztami a zwrotami. Wybór pogłębiarek z Conver oznacza wybór maksymalnej wydajności przy minimalnych kosztach. Długoterminowa inwestycja, która opłaca się w krótkim okresie.

Conver to także dobra nazwa dla pogłębiania. Conver produkuje łodzie do bagrowania na niewielką skalę od ponad 30 lat. Miejsca pogłębiania mogą być trudne lub niemożliwe do osiągnięcia przez konwencjonalne pogłębiarki. Dzięki kompaktowej konstrukcji, niewielkiemu zanurzeniu i mocnemu niezależnemu napędowi śruby, łodzie Conver mogą do nich dotrzeć. Gama produktów jest bardzo zróżnicowana. Obejmuje: pchacze, statki dźwigowe, pogłębiarki ssące, barki transportowe i łodzie pomocnicze. Maszyny mogą być dostarczane do dowolnej pracy. Oczywiście również wynajdujemy i produkujemy maszyny zgodnie z konkretnymi wymaganiami i życzeniami naszych klientów.

Szeroki wybór narzędzi i urządzeń przekształca standardowy Konwerter w maszynę, która może być używana do wielu różnych zadań. Operatorzy, którzy lubią swoją pracę, są bardziej produktywni. W Conver, gdy projektujemy i konstruujemy łodzie, operator jest najważniejszy, a zauważysz to zaraz po wejściu na pokład. komfortowa kabina lub otwarta platforma robocza zapewniająca komfort operatorowi są standardem. Przestronne miejsce pracy z logicznie rozmieszczonymi dźwigniami sterującymi natychmiast wydaje się naturalne. Wygodne miejsce pracy, w którym każdy operator może pracować z dużą satysfakcją i efektywnie każdego dnia.