• p1f.png
  • p2f.png
  • p3f.png
  • p4f.png
  • Prev
Katalog produktu    Model Conver C420 o szerokości 160 cm jest podstawowym modelem serii ...
C485 to najlepszy model w naszej ofercie. Łódź ma 180 cm szerokości i nadaje się do wszystkich ...
The C485-E is the latest model in our program. This all-electric mower fully complies with the ...
Razem z C485 top model w kosiarce koszenia Conver. Kadłub jest wyposażony w trzy oddzielne ...
The C485-XL is identical to the C485, with the exception of the dimensions. Its larger hull (4,45 m ...
The C485-XL-F is identical to the C485-F, with the exception of the dimensions. Its larger hull ...
Conver model C 96 Ta łódź robocza sprawdziła się jako solidna i wyjątkowo niezawodna łódź robocza. ...
b_350_350_16777215_00_images_conver_maszyny_wodne_koszace_c485_mowing-boat-c485-conver-7.jpg

Zintegrowane kosiarki są specjalnie opracowane do usuwania roślin ze skarp, nasypów i profili przepływu wody rzek, kanałów i jezior.

Przemyślana konstrukcja i zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości komponentów sprawiają, że kosiarki są niezawodne w każdych warunkach. Ponadto mogą wykonywać różnorodne zadania. Conver oferuje wybór zespołu noży wleczonych, zespołu tnącego skarp i nasypu, ramy pchającej – grabi zbierających  i noża „T” – front. Kosze do kosiarek to także najlepszy wybór jeśli chodzi o ergonomię. Projekt wywodzi się z 50-letniego doświadczenia, z doświadczeniem i życzeniami operatorów przełożonych na idealne miejsce pracy.

Zapewniona jest odpowiednia przestrzeń robocza, a fotel i instrumenty operacyjne można dostosować do wielu pozycji. Maszyny są łatwe w obsłudze i konserwacji. Ciepło i hałas są trzymane z dala od operatora przez zastosowanie chłodzenia powierzchniowego i izolacji źródła zasilania. Gdy wybierzesz kosiarkę Conver, wybierzesz maszynę o długiej żywotności. Jego niezawodność i niskie koszty konserwacji oznaczają, że maszyna płaci sama za siebie w krótkim czasie. Maksymalna wydajność przy minimalnych kosztach. Możesz oczekiwać tego od Conver.

Istnieją różne szerokości kadłuba, przy czym 1,60 m i 1,80 m jest standardowym rozmiarem konstrukcji. Podstawowymi modelami są BaseLine, o wysokiej funkcjonalności i ograniczonych opcjach po akceptowalnej cenie. Asortyment ProLine ma prawie nieograniczony wybór opcji i specyficznych dla klienta modyfikacji. Modułowa konstrukcja zbiorników gwarantuje, że praktycznie dowolne komponenty dostępne w magazynie mogą być dopasowane do standardowych kosiarek. Oczywiście możesz mieć łódź zaprojektowaną zgodnie z twoimi życzeniami i specyfikacjami. Conver oferuje także wiele opcji zwiększających przyjemność pracy operatora.

Wszystkie kosiarki Conver mają 4 haki na górze i 1 ucho holownicze na dziobie. Kosiarkę do koszenia można łatwo transportować, wypuszczać na wodę i wyjmować z wody za pomocą specjalnych przyczep do łodzi transportu.