• p1f.png
  • p2f.png
  • p3f.png
  • p4f.png
b_350_350_16777215_00_images_conver_maszyny_wodne_koszace_c485_mowing-boat-c485-conver-4.jpg

C485 to najlepszy model w naszej ofercie. Łódź ma 180 cm szerokości i nadaje się do wszystkich narzędzi Conver. Ta wersja stalowego kadłuba o grubości 3 mm ma dwie wodoszczelne grodzie zintegrowane w kadłubie. Oddziela to przedział sterowania od dziobu i komory silnika.C485-II ma również całkowicie zamknięty pokład i uchwyt narzędziowy z systemem szybkiego zwalniania z przodu łodzi do mocowania różnych narzędzi. C485 jest mocniejszy i bezpieczniejszy w obsłudze i bardziej komfortowy dla operatora. Ta łódź wyprzedza swój czas.Komfort i bezpieczeństwo operatora były punktem wyjścia w jego rozwoju.

Podział na wodoszczelne przedziały i przestronny pokład z podniesionymi krawędziami chroni przed wodą w ekstremalnych warunkach. Przestrzenna komora sterownicza jest wyposażona w kilka regulowanych elementów sterujących i standardowo wyposażona jest w serwo wspomaganie. Rezultatem jest łatwa obsługa połączona z najlepszą możliwą pozycją do pracy. Zintegrowana przestrzeń do przechowywania zapewnia porządek w komorze sterowania. Dostępne są opcje zwiększające komfort i łatwość użytkowania jeszcze bardziej. C485-II wyposażony jest w nowoczesny silnik wysokoprężny o mocy 48 KM. Ten silnik zapewnia dużą moc, którą można odpowiednio dozować.

Wszystkie funkcje kosiarki są sterowane hydraulicznie i napędzane. Kosiarkę C485-II wyposażono w pojedynczy lub podwójny hydrauliczny system śrub napędowych zapobiegający nawijaniu się roślinności. Ten sprawdzony i dobrze znany układ napędowy zapewnia kosiarce znaczny napęd i zwrotność, zarówno do przodu, jak i do tyłu, nawet na bardzo płytkiej wodzie i w najbardziej niesprzyjających warunkach. Jak zwykle w przypadku kosiarek Conver, C485-II można również wyposażyć w następujące narzędzia: zespół noży wleczonych, zespół tnący skarpy i nasypy, ramę pchającą – grabie zbierające, i przedni element koszący „T”  Maksymalna produktywność i zadowolenie z pracy: standard z Conver C485-II.

Specifications

Dimensions (l x w x h): 4,80 x 1,86 x 0,95 m
Weight: 1.800 - 2.350 kg (depending on model)
Draft: ca. 0,4 m
Colour: Orange ral 2004 / grey ral 7012
Engine: Yanmar 4TNV88C, 4-cylinder 35 kW diesel, with hydraulic shift. 51 cc LS pump
Emission class: EU Stage V / U.S. Tier 4 Final
Fuel consumption: 4 – 6,5 litres an hour
Cooling system: Keel cooling
Electrics: 12 V
Propulsion: Single 400 mm hydraulic anti-coiling auger
Steering: Power steering with a 2 x 50° steering angle
Hydraulic system: One load-sensing pump and one gear pump with (semi-)proportional valves
Fuel tank: 80 L
Hydraulic tank: 95 L with suction and return filter. With integrated oil cooling.The C455 mowing boat has several advantages:
Hydraulic oil: Univis N46
Maximum sailing: 7 km/h

The C485 mowing boat has several advantages:

  • Top of the line mowing boat, with a hull width of 1,85 m
  • 48 HP diesel engine
  • Very stable and standard hydraulic shiftable engine as counter-weight
  • Keel and bow standard made of reinforced steel
  • Suited to work with all tools

 

  Zobacz więcej zdjęć